Tartıştığı sağlık personelini ısırıp yaraladı! Valilik duyurdu: “Jandarma personeli açığa alındı”

Kaza, dün gece Hayrabolu ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, trafik kazasında yaralanan ve kalbi duran kazazedeye yardım eden ambulansın içinde ve dışında sağlık görevlisi Enes Abdullah A.'yı yumruklayıp öldürmekle tehdit eden jandarma uzman çavuş, hastanede yine şiddet uyguladı. kurbanı hastaneye kaldıran sağlık ekibinden özür dilemeye geldi.

AMBULANS ŞOFÖRÜNÜ ISIRDI

Ambulans şoförü Cemil U.'yu yanağını ısırıp vuran uzman çavuş hakkında bu kez adli ve idari soruşturma başlatıldı. Psikolojik sorunlarla suçlanan uzman çavuş da görevden uzaklaştırıldı.

TEKİRDAĞ-VALİLİĞİ-SAĞLIK-PERSONEL-ILE-_40417

Konuyla ilgili Tekirdağ Valiliği'nden yapılan açıklamada, “Hayrabolu İlçesi'nde 12 Nisan 2024 tarihinde meydana gelen trafik kazasına müdahale sırasında jandarma personeli ile ambulanstaki sağlık personeli arasında tartışma yaşanmış ve konu Ankara'ya aktarılmıştır. Adli makamlar. “Aynı gün olayla ilgili disiplin soruşturma komisyonu görevlendirildi ve ilgili jandarma personeli açığa alındı.” (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
29 kişinin hayatını kaybettiği Beşiktaş gece kulübü yangınıyla ilgili yeni detaylar!  İtfaiye raporu hazırlandı29 kişinin hayatını kaybettiği Beşiktaş gece kulübü yangınıyla ilgili yeni detaylar! İtfaiye raporu hazırlandı
İsrail Savaş Kabinesi'nin dünyayı endişelendiren İran kararı! "acı verici misilleme"İsrail Savaş Kabinesi'nin dünyayı endişelendiren İran kararı! “Acı Misilleme”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Al Sani ile telefonda görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Al Sani ile telefonda görüştü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir