Belediye Başkanı Sarıkurt ve meclis üyeleri personelle birlikte kutlama yaptı – GÜNDEM

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen kutlama töreninde belediye personelini tebrik etti.

Çorlu Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen kutlama törenine Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, CHP İlçe Başkanı Çorlu Cüneyt Akar, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Turgut Bolat ve Hakan Öztürk, belediye meclisi üyeleri, birim yöneticileri ve belediye çalışanları katıldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, bu yıl da gelenek haline gelen ve işbirliği ve işbirliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği Çorlu Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen şenlik töreninde belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile bir araya geldiklerini söyledi. Dayanışmanın yaşandığı ve toplumun bir araya gelerek insanları birbirine bağlayan, sevgiyle kucaklayan bir kutlamaya daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Sarıkurt, yaptığı açıklamada, “Aziz milletimizin, kıymetli Çorlu hemşehrilerimizin ve belediyemiz çalışanlarının Kurban Bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir