Yeni BMW X2 CI Bloom'da sanatseverlerle buluşuyor – OTOMOTİV

BMW'nin Spor Aktivite Coupé (SAC) sınıfı modeli Yeni BMW

BMW Türkiye, bu yıl üçüncüsü düzenlenen CI Bloom'da Spor Aktivite Coupé (SAC) formundaki Yeni BMW X2 ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor. Yeni BMW Dinamik tasarımı ve modern teknolojileri ile fuarda Universal Everything stüdyosunun 1000 El projesinin sunumu eşliğinde yer alıyor.

Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu'nda temsil edilen sanatçı stüdyolarından Universal Everything'in 1000 El projesi, mobil uygulama üzerinden interaktif olarak üretilen çizimlerden oluşuyor. Kolektif bir çalışmanın ürünü olan eserde, büyüleyici şekiller, fon müziğinin yükselen ve alçalan perdesine göre sürekli hareket ediyor. Yeni BMW Güncel görüntüleme teknolojilerini bir tuvale dönüştüren Universal Everything, izleyiciyi kendine çeken sürükleyici videosuyla sanatseverlere benzersiz bir deneyim sunuyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen CI Bloom'a Borusan Otomotiv ve BMW Türkiye gibi firmalarla destek vermekten mutluluk duyduklarını ifade eden Dr. BMW MINI BMW Motorrad Genel Müdürü Can Mete Paker, “Yeni BMW'yi sergilemekten büyük heyecan duyuyoruz” Borusan Otomotiv ve BMW Türkiye gibi bizim için de ilham kaynağı olması çok değerli. CI Bloom fuarında, otomobili de içeren, Yeni BMW X2 ve modeliyle aynı tasarım konseptiyle sunarak sanatla otomobili ilişkilendiren 1000 El projesini hayata geçirmekten gurur duyuyoruz” dedi.

Borusan'ın çağdaş yönetmeni Kumru Eren, CI Bloom'un üçüncü baskısında ilk kez Türkiye'de ilk kez gösterilecek İngiliz sanatçı stüdyosu Universal Everything'in çalışmasının devam ettiğini belirtti: “Sanatta olan bu çalışmayı sunmaktan mutluluk duyuyoruz Koleksiyon Contemporary Borusan, BMW Türkiye iş birliğiyle sanatseverlere… Duyusal, fiziksel ve zihinsel deneyimleri keşfetmeyi amaçlayan, ileri teknoloji ve yenilikçi tasarım tekniklerini kullanan çalışmalarıyla tanınan sanatçının stüdyosunun ürettiği dijital eserin, yenilikçi tasarım anlayışıyla özgün bir boyuta ulaştığını düşünüyoruz. Yeni BMW X2 ile uyumlu bir birliktelik. Sanat ve yeniliği birbirine yakınlaştıran bu ortak proje, halka estetik ve teknolojik açıdan zengin bir deneyim sunmayı amaçlıyor.”

BMW Türkiye, geçen yıl tamamen elektrikli kompakt SAV modeli yeni BMW iX1'i Art On İstanbul sanatçılarından Kerem Giriş'in özel “Dream Away” cam tasarımıyla CI Bloom'da sergilemişti. Multidisipliner sanatçı Can Büyükberber, fuarın ilk yılında tamamen elektrikli BMW iX modeli için özel olarak tasarladığı, hem görsel hem de işitsel deneyim sunan eseri “Monolith” ile katıldı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir