Tatilciler Bodrum'u terk ediyor! Trafik durduruldu

Bodrum'da 9 gün süren Kurban Bayramı kutlamaları kapsamında kente yaklaşık 250 bin araç giriş yaptı. Kentin normalde 200.000 civarında olan nüfusu 1 milyona çıktı.

TATİL MÜŞTERİLERİ ÇIKMAYA BAŞLADI

Otellerin doluluk oranı yüzde 95 civarında olurken, plajlar tatilcilerin akınına uğradı. Tatilin altıncı gününde bazı tatilciler son günlerde yaşanacak trafik sıkışıklığından kaçınmak için şehri terk etmeye başladı.

TRAFİK DURDU

Seyahat eden tatilciler özellikle Gümbet-Yokuşbaşı istikametinde trafik sıkışıklığı yarattı. Trafik bazı yerlerde durma noktasına gelirken, Güvercinlik-Milas istikametinde de araç yoğunluğu oluştu.

Öte yandan son 12 saatte yaklaşık 20 bin aracın kentten ayrıldığı tahmin ediliyor. Jandarma ve polis ekipleri kavşaklarda trafiği rahatlatmak için çalışma yaptı.

Kaynak: DHA-AABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kendinizi güneşten koruyun ve serin kalın!  Columbia tişörtü satılıkKendinizi güneşten koruyun ve serin kalın! Columbia tişörtü satılık
Antalya'da rekor ölçüm!  Hava ve deniz suyunun sıcaklıkları hemen hemen aynıdırAntalya'da rekor ölçüm! Hava ve deniz suyunun sıcaklıkları hemen hemen aynıdır
Çanakkale'de dumanlar yeniden yükseliyor!Çanakkale'de dumanlar yeniden yükseliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir