Mehmet Ali Erbil, Vatan Şaşmaz'ı unutmadı! Açıklamayı duyunca gözyaşlarına boğuldu.

Televizyon tarihinin en uzun soluklu yarışmalarından biri olan Turnike, Kurban Bayramı ile birlikte yeniden ekranlara veda ediyor. 'Ay ay ay ay' ve 'Aman Allah' sözleriyle stüdyoya giren Erbil, şunları söyledi: “Demek unutmadın. Bugün çok özel, güzel bir gün, mübarek bir gün. “Ekranlardayız.” Türkiye'nin ilk yerli yarışma programı Turnike ile Kanal D'ye kazandırılacak” dedi.

DEDESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Erbil'in torunu Elisa'nın kızı Sezin Erbil, ilk programda dedesine sürpriz yaptı. Büyükbaba ve torun stüdyoda dans etti.

Turnike'nin yılbaşı özel bölümünün konukları Eda Özülkü, Reyhan Karaca, Elif Karlı, Sibel Alaş, Metin Özülkü, Çelik, Ferda Anıl Yarkın ve Ümit Sayın oldu. Yarışma programında Kapının Açılması, Davet, Evet-Hayır cevaplı Kulaklık Oyunu ve Final Aşaması yer aldı.

_69557 (1)

Gözyaşlarına boğuldu

Erbil, program boyunca yarışmacıları ve izleyicileri güldürürken, zaman zaman duygusal anlar da yaşadı. Erbil, programın başında bunu duyuran seslendirmenin Vatan Şaşmaz'a ait olduğunu, Şaşmaz'a rahmet dileyerek gözlerinin yaşlarla dolduğunu anlattı. Erbil, Ferda Anıl Yarkın'ın “Üzülme” şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamadı.

Kaynak: DHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sözlerinin ardından ödülü geri istediler!  Sert olduğu ortaya çıktı: Sözlerinin ardından ödülü geri istediler! Sert bir şekilde çıktı: “Ellerinde sopa, ağızlarında tükürük olan yargısız infazcılar…”
Nihal Candan örtülü pozlarını paylaştı! "Bahar'la şükür duası..."Nihal Candan örtülü pozlarını paylaştı! “Baharla birlikte şükran duası…”
İşte yeni aşkı! "Arzum'un Onan'la arası çok iyiydi"İşte yeni aşkı! “Arzum, Onan'a çok iyi davrandı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir